26 Mart 2013 Salı

Şeyda Istanbul

79 yorum

 TÜRKİYE'DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR KESİNLİKLE YOKTUR. BURASI AVRUPA YA DA AMERİKA DEĞİL. BOŞUNA JİGOLO SİTELERİNE PARA ÖDEYİP OLGUN KADINLARIN SİZİ ARAMASINI BEKLEMEYİN. GİDEN PARANIZA YAZIK OLUR. KESİNLİKLE DOLANDIRICI JİGOLO SİTELERİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. SONRA ÇOK ÜZÜLÜRSÜNÜZ. BİZDEN UYARMASI.. ENAYİ YERİNE KONMAK HOŞUNUZA GİDİYORSA BUYRUN İSTEDİĞİNİZ KADAR PARA ÖDEYİP BEKLEYEBİLİRSİNİZ... DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE YAZIMIZI OKUYUN.

Selam. Ben Şeyda. Istanbul Kadıköy'de oturuyorum. Bir şirkette personelden sorumlu müdür olarak çalışıyorum.. 5 yıl önce eşimden ayrıldım. Boşanma davamız hala sürmekte. Ama beni aldatığı gün benim için herşey bitmişti.Açıkçası tam olarak jigolo arıyorum diyemem. Jigolo arayan bayanlar arasında olmaktan memnun olmam, bunu bilin. Ben daha çok ciddi, uzun süren bir ilişki taraftarıyım. Tabi her jigolo olmak istiyorum diyen de beni aramasın. Şartlarım kısaca şunlar : Aradığım erkek arkadaş bakımına, giyinişine, ayakkabısına, hatta parfümüne kadar özen göstermek zorunda. Ayakkabısında en ufak toz bile olsa kolayca soğuyabilirim o insandan. Bu konularda biraz takıntılıyımdır. Dışarıda, yanımda dolaşan erkek arkadaşımın kendisine son derece özen göstermesini isterim. Evdeyken çizgili pijama bile giyse umrumda değil.Biraz tuhafımdır bu konuda, haklısınız. Ama bu yaştan sonra kendimi değiştirecek değilim. Konu açılmışken yaşımın da 38 olduğunu araya sıkıştırayım. Hiç çocuğum yok. Bu konuda jigolo erkek arkadaş rahat olabilir. Kirada olduğum güzel bir dairem var ve orada yaşıyorum. Eşimden bir miktar nafaka talebinde bulunacağım için ve kendi mesleğim ve kazancı da iyi olduğu için maddi yönden bir sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum. Ama zaman ne gösterir onu kimse bilemez.
Eğer benimle bu jigolo sitesi aracılığıyla irtibata geçmek isterseniz mailinizde lütfen "Lale" kod adını yazın. Böylece sizin gerçekten jigolo sitesinden ulaştığınızı anlamış olurum. Yukarıda da söylediğim gibi, jigolo arayan yaşlı bayanlar kategorisinde görmeyin beni. Sadece mutlu olabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Umarım derdimi az çok anlatabilmişimdir.

Mail adresim : seyda_sengur@hotmail.com

20 Mart 2013 Çarşamba

Neşe Çanakkale

127 yorum
 TÜRKİYE'DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR YOKTUR. BOŞUNA JİGOLO SİTELERİNE PARA ÖDEYİP BEKLEMEYİN. GİDEN PARANIZA YAZIK OLUR. KESİNLİKLE DOLANDIRICI JİGOLO SİTELERİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. ÜZÜLEN SİZ OLURSUNUZ. BİZDEN UYARMASI.. ENAYİ YERİNE KONMAK HOŞUNUZA GİDİYORSA BUYRUN... DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE OKUYUN.


Çanakkale şehrinden herkese merhaba. Ben Neşe. Fizik öğretmeniydim, erken emekli oldum. 40 yaşındayım. İlişki durumum karmaşık. Yani ne bekarım, ne evliyim, ne de sevgilim var. Bu meseleyi ciddi gördüğüm bir jigolo bey ile tanışırsam onunla konuşacağım. Çanakkale, Balıkesir civarında oturan beyler, mesajlarınızı bekliyorum. Yerine göre ağırbaşlı, yerine göre çılgın olan erkekleri severim bu arada.Jigolo aramaktaki maksadım sıkıntıdan patlıyor olmam. Her sabah saat 7, akşam 5 arası okulda öğrencilerimle meşgulken tamam, yalnız eve geldiğim zaman ne ilgileneceğim bir kocam, ne sevgilim, ne de bir çocuğum var. Bana sıkıntılı günlerimde destek olacak yakışıklı, karizmatik, 25 - 35 yaş arası üniversite mezunu bir bey ile birlikte yaşamak istiyorum. Babadan kalma güzel sayılabilecek bir apartman dairem ve arabam var. Eski kocamdan aldığım nafaka ve öretmen maaşımla geçiniyorum. Jigolo olan ve benimle birlikte olacak kişi de ayrıyeten çalışıyorsa geçinmemiz çok rahat olacaktır. Ateşli ve seks dolu geceler hayal eden jigolo olmak istiyorum diye yanıp tutuşan erkekleri şimdiden uyarıyorum. Eğer kafanızda sadece sex yapmak varsa, erotik ve ayıp düşünceler içerisindeyseniz kesinlikle mesaj atmayın. Ben artık o dönemleri çoktan geçtim. Artık sevgi ve saygı bulacağım bir erkek ile tanışmak ve onunla herşeyi paylaşmak istiyorum. Evlilik konusunda konuşmuyorum. Herşey evlilik değildir bana göre. Evlilik sadece bir imzadan ibarettir. 2 kere evlendim de ne oldu sanki?


Jigolo sitesi ne üye olacak arkadaşlar telefonlarını mesaj olarak yazarlarsa ya da mail adreslerini bildirirlerse resimlerini de gördükten sonra onlarla görüşmek isterim. Reddedeceğim jigolo arkadaşlardan şimdiden özür dilerim. Jigolo arayan bayanlar kategorisinde değil de erkek sevgili arayanlar bayanlar'dan biri olarak görün beni. Birlikte olacağım insan, çok eğleneceğimize emin olabilir. Asla sıkıcı biri değilimdir. Hayatı dört dörtlük, dolu dolu yaşamayı severim. Neyse lafı uzatmadan jigolo arıyorum diyen diğer bayan üyelerden de farkımı belirttikten sonra profil açıklamama noktayı koyuyorum.

15 Mart 2013 Cuma

Jigolo Isteyen Olgun Kadınlar ve Jigolo Arayan Yaşlı Bayanlar

106 yorum
 BU SİTE DE DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM JİGOLO SİTELERİ YALANCI VE SAHTEKARDIR. CAHİL VE SAF HALKIMIZI BİLİNÇLENDİRMEK İÇİN BUNU YAZIYORUZ. SAKIN JİGOLO SİTELERİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. ÜZÜLEN SİZ OLURSUNUZ. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIP YAZIMIZI SONUNA KADAR OKUYUN.


Merhabalar. Jigolo kelimesinin gerçek anlamını bilmeyeniniz yoktur sanırım. En azından Google'da jigolo nedir, jigolo ne demek diye arama yapmıyorsanız jigolo kelimesinin ne demek olduğunu az çok biliyorsunuz demektir. Şimdi malum kelimeyi biraz daha detaylı açıklayarak jigolo arayan yaşlı bayanlar, jigolo arayan jigolo isteyen olgun kadınlar ve dul bayanlar hakkında kısa bir bilgi verelim.


Jigolo kelime anlamı aslında ülkemizde seks partneri, para karşılığı olgun bayanlar ile zengin dul kadınlar ile beraber olan erkek olarak bilinir. Böyle bir düşünce kısa yoldan para kazanmayı hayal eden erkekler sayesinde popüler hale gelmiştir ve Google arama motoru üzerinde günlük binlerce jigolo aramaları gerçekleşmektedir. Jigolo olmak istiyorum diyen erkekler bayanlarla hem seks yapacak, hem de bir gecede yüzlerce lira para kazancı olacağının hayaliyle yanıp tutuşurlar ama sonrasında hayal kırıklığı ile sonuçlanan durumlar da yaşanabilir. Bu yüzden jigolo olmak isteyen erkekler biraz daha dikkatli olmak zorundadırlar.

İlk önce uyarmamız gereken konu jigolo arayan bayanlar hakkındadır. Genç erkek arayan yaşlı kadınlar eğer sizleri ararlarsa ve para isterlerse kesinlikle göndermeyin. Buluşmadan önce veya sonra, hiç farketmez. Bu durumda para verecek olan sizler değilsiniz. Jigolo kelimesini kullanmak yerine Rentboy kelimesi kulağa daha uygun ve yasal geliyor. Yani kiralık erkek anlamındaki rent boy sözcüğü, dul bayanlar, yaşlı ve olgun kadınlar tarafından kavalye görevi için kiralanan erkeklere denen bir ünvan. Siteyi kontrol ettiğimde jigolo arayan bayanların telefon numaraları diye arayan kişilere rastladım. Bayanlar telefonlarını asla açıktan yazmazlar. Eğer o şekilde yazan bayanlar varsa inanıp aramayın. Mutlaka temkinli olun.

Kısaca özetlersek, olgun bayanlar ve jigolo isteyen yaşlı kadınlar sizleri sadece oturup konuşmak ve dertleşmek maksatlı da çağırabilirler, özel gecelerde yanlarında kavalye olarak gezdirmek için de. En çok jigolo arayan şehirler sırasıyla Istanbul, Izmir, Antalya, Ankara, Bursa ve Adana'dır.

Zerrin Rize Jigolo Arıyorum

75 yorum
  BU SİTE DE DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM JİGOLO SİTELERİ YALANCI VE SAHTEKARDIR. CAHİL VE SAF HALKIMIZI BİLİNÇLENDİRMEK İÇİN BUNU YAZIYORUZ. SAKIN JİGOLO SİTELERİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. ÜZÜLEN SİZ OLURSUNUZ. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIP YAZIMIZI SONUNA KADAR OKUYUN.
Jigolo sitesi ile ben... 40 yıl düşünsem aklımın ucundan bile geçmeyecek bir olaydı. Cesaretimi toplamam 1 hafta sürdü ve sonunda uzun süren araştırmalar sonrası jigolo mesleğini yapan erkeklerden çok bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler ile tanışmaya karar verdim. Bakalım zaman bize ne gösterecek.


Jigolo üye erkekler ile tanışmak istemiyorum. Çünkü burası sadece bir jigolo sitesi değil, aynı zamanda erkek arkadaş arayanlar ve bayan arkadaş arayanların da bulunduğu bir arkadaşlık sitesi. Telefonda yöneticiler ile görüştüm ve üye olursam herhangi bir kötü olay yaşamayacağıma dair garanti aldım ve uzun süreli arkadaş, ve sevgili adayı ile tanışmak istiyorum. Eğer kendinize güveniyorsanız fotoğraflarınızı mutlaka mail olarak yollayın.


Yaşım 48, Rize'de oturuyorum ve bir cafe işletiyorum. Üniversite karşısında, konumu da gayet güzel olan bir öğrenci cafesi sahibiyim. Yer ailemden kaldı, ben kredi çekerek içine masraf yapıp şimdiki haline getirdim. Çok şükür kimseye muhtaç olmadan yaşayabiliyorum. 2 çocuğum var. Birisi evli ve doktor. Diğeri ise nişanlı, bu yaz evlenecek. Sonrasında yalnızlığa mahkum olmamak için erkek arkadaşlar ile tanışmak istedim. Sizler de para için bu işi yapanlardan değilseniz, aşk ve tutku arıyorsanız sıcak bir ilişki için bana ulaşabilirsiniz. Mail adresime en az 2 adet resminizi gönderirseniz ona göre dönüş yapacağım. Karadeniz Bölgesi'nde Artvin, Rize Merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemsin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar ilçelerinde de oturan jigolo olmak istiyorum diyen erkekler bana yazabilirler.

Mail : zerrin_akkus@hotmail.com

14 Mart 2013 Perşembe

Beril Istanbul

110 yorum
Istanbul Beyoğlu'nda oturan, Mecidiyeköy-Şişli'de bir butik dükkanı olan, yalnız bir bayanım. 43 yaşındayım. 172 cm boyunda, 63 kilodayım. 1 çocuğum var. Babasıyla yaşıyor. Bunu şimdiden söylemek istedim.
Jigolo siteleri aramama sebep olan bir yakın arkadaşımdı. Kendisi bu jigolo sitesi ile mutlu bir beraberliğe adım attığını, anlayışlı, hoş bir erkek arkadaş bulduğunu söyledi. Facebook sitesindeki resimlerine de baktım, gerçekten doğru söylüyor. Ben de bu siteye kaydolarak şansımı denemek istedim. Açıkçası maddi konularda aşırı bir imkanım yok. Jigolo olmak istiyorum ve hizmette sınır tanımam diyen arkadaşlar bunu şimdiden bilirlerse sevinirim. Aylık olarak verebileceğim rakam maksimum 600-700 tl olacaktır. Benim de kazancım çok fazla değil çünkü. Anlayışlı beyler beni ararlarsa sevinirim. Telefonumu üyeler görebildiği için sadece msn adresimi yazabiliyorum. berril_ist@hotmail.com


Sizler de jigolo arayan bayanlar ile tanışıp, onları mutlu etmek isterseniz benimle bu yolculuğa ilk adımı atabilirsiniz. Duygusal konuda karşımdakini asla pişman etmem. Ama dediğim gibi maddi kazancı konusunda fazla bir beklentisi olmasın. Erkek arayan dul bayanlar arasına hiç girmiyorum.

Duru Eskişehir

126 yorum
  TÜRKİYE'DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR YOKTUR. BOŞUNA JİGOLO SİTELERİNE PARA ÖDEYİP BEKLEMEYİN. GİDEN PARANIZA YAZIK OLUR. KESİNLİKLE DOLANDIRICI JİGOLO SİTELERİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. ÜZÜLEN SİZ OLURSUNUZ. BİZDEN UYARMASI.. ENAYİ YERİNE KONMAK HOŞUNUZA GİDİYORSA BUYRUN... DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE OKUYUN.

Merhaba. Eskişehir'den selamlar. Ben Duru. Daha doğrusu gerçek adımı vermek istemediğim için bu ismi kullanmayı tercih ettim. Internet dünyasında kimseye güven olmadığını hepimiz iyi biliyoruz. Jigolo siteleri ile iletişime 3 gün önce geçmeye başladım ve iki siteye kayıt olmaya karar verdim. Jigolo arayan bayanlardan biri  demeyelim de, erkek arkadaş arayanlar dan biri olarak en önem verdiğim şey karakterdir. Dengesiz ve geri zekalı tipler lütfen bana yazmasınlar. Jigolo işi yapan kişi profesyonel ve anlayışlı olmalıdır.Jigolo arıyorum dedim ama yaşım 50 - 60 değil. 31 yaşındayım ve bir çocuk annesiyim. Eşimden ayrılalı 4 sene oldu. Çocuğum eşimin durumu daha iyi olduğu için onunla kalıyor. Ben yalnız yaşıyorum. Eskişehir merkezde oturuyorum ve Anadolu Üniversitesi civarında kırtasiye işletiyorum. Üniversite öğrencisi bir çok müşterim var. Samimi olduğum ve beğendiğim bir öğrenci ile bir gün oturup dertleştik. Bana çok güzel olduğumu ve neden hala yalnız yaşadığımı sordu. Arkasından da jigolo servisleri olduğunu ve aradığım erkeği bulabileceğimi söyledi. Bu yüzden jigolo üyeler ile tanışıp beraber olmak istiyorum. Vereceğim ücret aylık 750 - 800 TL'yi geçmez. Jigolo erkeklerin kazancı aylık 3-5 bin TL olabilir. Ama benimle birlikte olacak erkeğin kölem olmasını değil, bana gerektiğinde arkadaş ve dost olmasını da istiyorum. Gayet neşeli, çocuk yürekli biriyimdir. Benimle her anınız neşe dolu, pozitif geçecek. Gülmeyi ve eğlenmeyi severim. Doya doya eğlenecek vaktiniz yoksa hiç mesaj yazmayın.


Aradığım erkek 21 - 25 yaşları arasında olmalı. Ağzı ve ayakları kokmamalı, bakımlı ve karizmatik olmalı, yanımda gezdirebileceğim gerçek bir erkek olmalı. Eskişehir Merkez ve Alpu Beylikova Çifteler Günyüzü Han İnönü Mahmudiye Mihalgazi Mihalıçcık Sarıcakaya Seyitgazi Sivrihisar gibi ilçelerinde ikamet eden kişilerle tanışmak istiyorum. Sizler de Ankara Eskişehir bayan arkadaş arıyorum diyorsanız buyurun beklerim. Şartlarım sizlere uygunsa nese_ezgi@hotmail.com adresine fotoğraflarınızı bekliyorum. Lütfen erkek arayan dul bayanlar şeklinde mesajlar atmayın.

13 Mart 2013 Çarşamba

Sevgi Nur - Istanbul Jigolo Arayanlar

123 yorum
TÜRKİYE'DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR YOKTUR. BURASI AVRUPA YA DA AMERİKA DEĞİL. BOŞUNA JİGOLO SİTELERİNE PARA ÖDEYİP OLGUN KADINLARIN SİZİ ARAMASINI BEKLEMEYİN. GİDEN PARANIZA YAZIK OLUR. KESİNLİKLE BU SİTE DE DAHİL OLMAK ÜZERE DOLANDIRICI JİGOLO SİTELERİNİN HİÇBİRİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. SONRA ÇOK ÜZÜLÜRSÜNÜZ. BİZDEN UYARMASI.. KERİZ YERİNE KONMAK HOŞUNUZA GİDİYORSA BUYRUN İSTEDİĞİNİZ KADAR PARA ÖDEYİP BEKLEYİN... DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE YAZIMIZI OKUYUN. SONRA BİZE HAK VERECEKSİNİZ.

Merhaba. Ben Sevginur. Daha önce birkaç jigolo sitesine üye oldum ve 2 sene içerisinde sadece kafama uygun bir jigolo bey ile tanıştım. Hem aşk, hem romantizm hem de cinsel münasebet içeren ilişki 1 sene sürdü ve 3 ay önce o kişiden ayrıldım. Şimdi yeni bir erkek arkadaş arıyorum. Jigolo arayan yaşlı bayanlardan biri değilim...
Erkek arkadaş arıyorum derken erkek arkadaş arayan ücretsiz arkadaşlık siteleri ne kaydolmak istemiyorum. Çünkü arkadaşlık siteleri bana göre gerçekten lüzumsuz ve gerçek dışı siteler. Burada hakkımda her şeyi rahatlıkla itiraf edebiliyorum ve iletişim bilgilerimden istediğimi verebiliyorum. Mail adresi olarak özel adresimi vermeyeceğim için yeni açtığım adresimden bana ulaşabilirsiniz. sevgi_nur_ist@hotmail.com adresini gerek mail gönderimi, gerekse msn adresi olarak ekleyebilirsiniz. Müsait olduğum zaman msn adresimi açabilirim. Msn'den ekleyen jigolo arkadaşlar msn avatarına kendi resimlerini koyarlarsa sevinirim. Aksi takdirde o kişileri msn listemden kaldırıyorum. Jigolo sitesi olarak güvendiğim tek site şuan burası. Umarım her şey istediğim gibi gider.

Jigolo arayan bayanlardan biri olarak temizliğe çok önem veririm ve anlayışlı partner üyeler ile tanışmak isterim. Jigolo ne demek daha onu bile bilmeyen kişiler, Istanbul dışında oturanlar, sakallı ve bıyıklı olmayı sevenler yazmasınlar. Benimle beraber olmak isteyen erkek her gün bakımlı olmak zorundadır. Şartlarıma uygun olan rentboy ve erkek arkadaşlar yazabilirler. Bayan arkadaş arıyorum, ona sevgi, ilgi ve şefkat göstermeyi çok istiyorum, uzun süre birlikte olmak istiyorum ve aşırı bir para kazanma beklentim yok diyorsanız buyrun görüşelim.

12 Mart 2013 Salı

Mehveş Istanbul

32 yorum


  TÜRKİYE'DE JİGOLO ARAYAN BAYANLAR YOKTUR. BOŞUNA JİGOLO SİTELERİNE PARA ÖDEYİP BEKLEMEYİN. GİDEN PARANIZA YAZIK OLUR. KESİNLİKLE DOLANDIRICI JİGOLO SİTELERİNE 10 TL BİLE ÖDEYİP ÜYE OLMAYIN. ÜZÜLEN SİZ OLURSUNUZ. BİZDEN UYARMASI.. ENAYİ YERİNE KONMAK HOŞUNUZA GİDİYORSA BUYRUN... DETAYLI BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE OKUYUN.Selam genç erkekler, yakışıklı rentboylar, seksi jigolo beyler demek istemiyorum. Çünkü buraya jigolo arıyorum diye gelmedim. Ben escort bayan olarak çalışıyorum. Yani sizlere özel geceler, romantik ve seks dolu anlar yaşatmak için varım. Ben Mehveş. Istanbul Bahçeşehir ilçesinde oturuyorum. Yaşım 42, boyum 170 ve kilom 61.

Eğer benimle olmak için kendine güvenen erkekler varsa, ücretli bayan arkadaş arıyorum, bayan eskort arıyorum diyorsanız, gecelik sadece 1200 TL karşılığında sizleri tatmin edebilirim. Kendi lüks dairemde içki servisi, isterseniz özel ve romantik bir yemek ile sizlerle sanki karınızmışım gibi ilgilenebilir, bütün duygusal boşluk yaşadığınız yönlerinizi tek tek doldurabilirim. İçki olarak viski, rakı ve şarap seçeneklerim mevcuttur. Ateşli sex isteyen erkekler ile istanbul escort bayanlar arayan zengin, kültürlü, yakışıklı iş adamları ile gizlilik çerçevesinde tanışabilirim. Şuan sadece mail adresimi yazıyorum. Telefonumu mail aracılığıyla ileteceğim.

Mail adresim : escort_istanbul_mehves@hotmail.com

Güzin Kahramanmaraş

108 yorum
Merhaba. Ben Güzin. Kahramanmaraş şehrinde yaşıyorum. Evimde el işleri, hamur işleri gibi ürünler üretip onları açtığım ufak dükkanımda satıyorum ve elimden geldiğince geçimimi bu şekilde sağlıyorum. Kahramanmaraş, Gaziantep, Antalya, Adana, Mersin, Hatay, Iskenderun, Kilis, Osmaniye gibi yakın illerde oturan jigololar bana ulaşsınlar.
Yaşım 43. Aslen Kars 'lıyım. Çoğu kişinin Kars'lılardan hoşlanmadığını az çok biliyorum ama hayatım boyunca kimseyi yarı yolda bırakmadım, kimsenin ahını almadım. O yüzden içim rahat. Karakter bakımından sizleri pişman etmeyecek bir yapıya sahibim. Tanıştıktan sonra bunu sizler de çok iyi anlayacaksınız.  Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olduktan sonra hayata bir an önce atılmak zorunda kaldım ve evliliğe, hatta sevgililiğe bile zaman ayıramadım desem yeridir. Şimdi jigolo erkek üyelerle tanışmak ve düşünce yapısı bana uyan, beni üzmeyecek ve kırmayacak biriyle de güzel, sağlam bir ilişkiye başlamak istiyorum. Vereceğim ücret aylık 500 TL gibi küçük bir meblağ olacaktır. Şimdiden söyleyeyim de ileride anlaşmazlık çıkmasın aramızda. Jigolo arayan yaşlı bayanlardan biri değilim. Lütfen o tarz mailler yollamayın.
Jigolo sitesi kaydı yaptırmakla doğru mu yaptım yanlış mı, bunu ilerleyen zamanlarda anlayacağız. İnşallah bu yaptığımdan pişmanlık duymam. Sağlam karakterli, sözünün arkasında duran, centilmen bir jigolo bey ile tanışıp hoş bir vakit geçirmek istiyorum. Jigolo olmak istiyorum diyen her erkekle tanışmak zorunda olmadığımı belirtmek isterim. Mail adresim : guzin_can@hotmail.com

11 Mart 2013 Pazartesi

Canan Istanbul

51 yorum
Selam. Adım Canan ve Istanbul Zeytinburnu'nda oturuyorum. Aksaray ilçesinde kendime ait ufak bir el işi atölyem var ve kardeşimle birlikte orayı işletiyorum.

Jigolo sitesi arayışım yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu. Kendisinin 3 yıllık ilişkisinin devam ettiğini bildiğim için kendim de şansımı denemek istedim. Hiç evlenmediğim ve çocuğum olmadığı için o konularda da kafam rahat olunca jigolo siteleri aramaya başladım ve bu jigolo ajansı ile anlaştım. Profilimde telefon numaramı yazmama izin vermedikleri için sadece mail adresimi yazabiliyorum. Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar can_an_ist@hotmail.com adresinden ulaşabilirler. Eğer ciddi bir ilişki arayan biriyseniz bayan arkadaş arıyorum ve onunla mutlu olmaktek gayem diyorsanız tanışıp bir kahve içmemizde herhangi bir sakınca yok. Yalnız sizden tek ricam, kendinizi anlatan güzel bir metin ile en az 3 fotoğrafınızı da mail olarak yollamanız. Bu arada kayıt olduktan sonra burada tanıştığım Mehveş arkadaşıma da yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisi de Istanbul bayan arkadaş arıyorum diyenlerle tanışmak için beklemekteymiş.

Jigolo arayanlardan biri olarak lezbiyen ve ona benzer sapkın düşüncesi olan bayanlar lütfen beni rahatsız etmesinler. Maillerinizi bekliyorum. Sonunda evlilik beklentisi olanları şimdiden uyarayım, evlenmeyi düşünmüyorum. Hele ki 45'imden sonra, asla bir koca esiri olamam.
Credits
Sitemap